Arctic Navigations

Spółka "Arctic Navigations" jest założycielem i członkiem Dalekomorskiej Organizacji Producentów Ryb sp. z o.o.

Arctic Navigations sp. z o.o. została założona w 2005 r. w Gdańsku. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu na międzynarodowy rynek mrożonych produktów rybołówstwa przetworzonych bezpośrednio na pokładzie naszych statków.

Flota Arctic Navigations prowadzi połowy na Północnym Atlantyku, głównie na wodach wokół archipelagu Spitsbergen oraz na wodach Wyłącznej Strefy Ekonomicznej Norwegii.

Od początku swojej działalności Arctic Navigations dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości, pochodzące z połowów prowadzonych w sposób zrównoważony - z dbałością o środowisko naturalne oraz swoich pracowników.

Dzięki długofalowej strategii nakierowanej na prowadzenie odpowiedzialnej działalności gospodarczej świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zdobyte doświadczenie i zaangażowanie w rybołówstwo dalekomorskie pozwoliło nam zawrzeć silne i trwałe relacje ze znaczącymi organizacjami i przedsiębiorstwami z całego świata.

Nasz cel to bycie międzynarodowej klasy producentem w sektorze rybołówstwa dalekomorskiego, rozpoznawalnym dzięki naszemu zaangażowaniu, wysokim standardom oraz odpowiedzialności za środowisko i naszych pracowników. Konsekwentnie od wielu lat dążymy do tego, aby to osiągnąć.

Nasza misja to:

  • oferowanie najwyższej jakości ryb, zdrowych i wolnych od wszelkich zanieczyszczeń,
  • rozwój przemysłu rybołówstwa w Polsce poprzez stwarzanie nowych miejsc pracy i ciągłe ulepszanie naszej floty,
  • dbanie o środowisko naturalne poprzez prowadzenie racjonalnych połowów z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z zakresu zrównoważonego rybołówstwa,
  • ścisła współpraca ze środowiskiem naukowym w celu stałego pogłębiania wiedzy o zasobach morskich.
4mk- grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.